Kim jestem?

Na wstępie chciałbym Cię przywitać na moim blogu. Mam na imię Marcin i jestem pasjonatem motoryzacji od ponad 15 lat. Na co dzień jest kierowcą samochodu dostawczego. W wolnych chwilach postanowiłem pisać bloga o motoryzacji i sposobach na obniżenie kosztów transportu.

Dlaczego o kosztach transportu?

W obecnych czasach coraz więcej czasu spędzamy w samochodzie, przemieszczając się między dwoma punktami. Wzrost cen paliwa powoduje, że coraz większy nakład pieniężny przeznaczamy na paliwo. Od 2017 roku w górę poszły również ceny ubezpieczenia co uszczupla nasz budżet. Dlatego jako zawodowy kierowca zacząłem szukać rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze na paliwie. Pragnę się z wami podzielić moją wiedzą i nowościami, które znajduję lub usłyszę od kogoś.

janusz
wspolpraca2

Większy zespół

Prowadzenie samemu bloga wymaga jednak sporo czasu dlatego rozważam powiększenie zespołu o kolejne osoby, dzięki czemu blog stanie się bardziej popularny i częściej będą pojawiać się artykuły.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do mnie i dzielić się swoją wiedzą z innymi to zapraszam do współpracy. Posiadasz wiele ciekawych pomysłów, które można by wdrożyć?

Napisz do mnie, a na pewno się odezwę. 🙂